2020'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net süs ağacı yapımı düğün süslemeleri

Merhaba arkadaşlar bugün düğün süslemeleri süs ağacı yapımı konusunda bir makale yazmak istedim. Kendim için araştırdım bir konuyla sizinle paylaşmak istiyorum. Evinizde iş yerinizde ve ya süslemek istediğiniz herhangi bir mekanda kullanabileceğiniz  el yapımı gayet kolay ve güzel olan bir süsleme konusuyla karşınızdayım. Ağaç dallarından süs yapma olarak ta araştırılan bu konu ile güzel ağaç dallarından dekor olarak kullanabileceğiniz ağaç yapımını sizinle paylaşacağım.

Tabii ki burada sizinle paylaşmak istediğim fotoğraflar sadece ham sade halinde bir “süs ağacını nasıl yapabilirsiniz” bu konuda bilgi veriyor. Fakat Sizde  elde etmiş olduğunuz farklı ağaç dallarıyla,  çeşitli taşlar veya zemin süsleriyle  sizin oluşturduğunuz çeşitli süslemelerle veya simlerle boyanmış farklı dal çeşitleriyle çok daha güzel hale getirebilirsiniz.

Hatırladığım kadarıyla  sim ile yapabileceğiniz süslemeler konusu başlığı adı altında ağaç dallarını boyayarak elde edebileceğiniz bu benzeri bu konuda mevcut. Eğer yapma niyetinde olursanız bu konuyu da okumanızı tavsiye ederim. Malzeme olarak çok da bilinmeyen bir malzeme yok. Herhangi bir inşaat malzemesi veya IKEA gibi mağazalardan elde edebileceğiniz boşluk doldurucu köpük şeklinde bu köpük temin edebilirsiniz.
küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

 

süs ağacı yapımı

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com