2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

ana sayfa Online davetiye tasarımı

Online davetiye tasarımı

Düğün davetiyelerinin sıradanlığından sıkılanlar için online davetiye tasarımı hazırlayabileceğiniz birçok seçenek var. Kendim uğraşayım daha iyi diyorsanız, bu tür sitelerden yararlanabilirsiniz.

Modern ve eğlenceli davetiyeler tasarlayarak, konuklarınızı tablo gibi bir zarf ya da mühürlü bir zarf gönderebilirsiniz. Bunun için binlerce alternatif arasından seçim yaparak, sınırsız renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?
Sizde anasayfamızı ziyaret ederek bu gibi YÜZLERCE FARKLI  düğün slaytını izleyip bir tane sipariş verebilirsiniz.  ANASAYFA İÇİN TIKLA

Adrese göndereceğiniz davetiyeler yaratmak için de, renkli davetiye seçeneklerinden yararlanabilir ya da pul ve mühürlerle davetiyenizi süsleyebilirsiniz.

online davetiye tasarımı

online davetiye tasarımı

Davetiyelerle Tarzınızı Yansıtın

Davetiyelerinizle tarzınızı yansıtarak farklı tasarımları boş vakitlerinizde yapabilirsiniz. Online olarak yapabileceğiniz tasarımlar sayesinde, düğünden 4-5 ay önce değişik denemeler yaparak, acele etmeden kendi kartınızı tasarlayabilirsiniz.

Günümüzde oldukça şık ve özgün örnekler söz konusu olabilmektedir. Mesela ahşap ve folyo davetiyeler son yıllarda çok dikkat çekmektedir. Tabi bunu yaptırabilmek için sıradan bir davetiyeci değil, başarılı bir butik tasarımcı imdadınıza yetişecektir. Eğer binlerce davetiye çeşidi arasından seçim yapamıyorsanız, demek doğrusunu bulamamışsınızdır.

Bu yüzden önünüzde vakit varken, boş zamanlarınızla hem kafanızı dağıtacak hem de gönlünüze göre tasarım yapmanızı sağlayacak olan online davetiye tasarımı sayesinde siz de farkınızı gösterebilirsiniz.

Davetiye Metinleri

Konuklarınız onları da mutlu gününüzde görmek istediğinizi çok iyi biliyor. Bu yüzden daha yaratıcı olabilirsiniz.

Küçük bir aşk hikayesi sıcak bir merhaba diyerek davetiye metninizde de içinizden gelen samimiyeti yansıtabilirsiniz. Eğer kelimelerle aranız iyi değilse, bu işi yapan metin yazarları ya da düğün şarkısı, şiirleri yazarlığı yapanlardan destek alabilirsiniz.

Birçok insanın merakla beklediği davetiyeler, sevdiklerinizin uzun süre saklayacağı düğün hatıralarından biri olacaktır. Bu yüzden kalıcı olacaklarını da unutmamanız gerekecektir.

Davetiye Zarflarınızı Renklendirin

Davetiyelerinizin zarflarını beyaz yerine farklı renklerden yana tercih edebilirsiniz. Birçok kırtasiyede bu zarfları kolayca bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca bazı mağazalarda, davetiye süsleme setleri vardır ve bu setlerle keyifli bir uğraş yaparak, el yapımı davetiye üretebilirsiniz. Çeşitli etiketler, şekilli delgeçlerle oldukça şirin davetiyeler yapabilirsiniz ve sevdiklerinizin de size yardım etmelerini rica edebilirsiniz.

Farklı olmak istiyorsanız her zaman alternatiflerinizin zengin olacağını bilmeniz gerekir. Hem şık hem de kalıcı davetiyeler için siz de kendi yeteneklerinizi kullanın.

 

kategoriler:   Bütün Yazılar, Özel çalışmalar

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com