2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net anasayfa magnet davetiye modelleri 2016

Sabit

magnet davetiye modelleri 2016 Geçmiş konularda davetiye ile ilgili yazdığımız makalelerde de çok eleştirdiğimiz konulardan birisi Türk toplumu davetiye anlayışında standart bir davetiye tipinin olması.

Halbuki daveti için o kadar çok farklı fikirler,  o kadar çok farklı tasarımlar olması olası iken neden hep aynı şekilde. Matbaadan çıkmış organ şeklinde Kağıt süslemeleri mevcut olduğunu bir türlü anlamıyorum. Halbuki çok ucuz materyallerle de oluşturulabilecek bir çok düğün davetiyesi yapılması mümkün fakat insanlar bize ne sorarsa sadece bunları ulaşabiliyoruz yani Allah için tüpçülerin çiğ köftecilerin bile kullandı şu magneti neden insanlar bir düğün davetiyesi için kullanımını tercih etmez ve gider de sıradan Bir davetiye kullanır.

Ayrıca Magnet şeklinde yaptırmış olduğunuz davetiyenin de sizi seven, size değer veren insanların evlerini ziyarete gittiğimizde çok olası olarak dolapların üstünde davetiyeyi görmeniz mümkündür. Çünkü Magnet davetiyeler yıpranma olasılığı kağıttan yapılmış bir çok davetiye göre kıyaslanamayacak ölçüdedir. Bu sebeple magnet davetiyeleri düğün davetiyesi olarak kullanılması bizce daha mantıklı ve güzel bir düşüncedir. Zira sadece Magnet kullanılmadığı gibi Kağıt tasarımların üzerine yapıştırılan bir magnette Ne de olsa mıknatıslı olduğu için kağıdın arkasına tutuşturulan ufak bir metal parçası düğün davetiyenizi küçük ebatlarda kurtaracak ve mükemmel bir tasarıma ulaştıracaktır Ayrıyetten Sadece düz bir kağıt için herhangi bir matbaadan çok uygun fiyatlara magnet davetiyenizin altına yapıştırabileceğiniz çalışmalar satın alabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin ana hizmeti olan profesyonel düğün slaytı  hizmetini   sitemizin ana sayfasındaki galeri kısmında bir çok örnek ile keşfedebilir, çok uygun bir fiyata misafirlerinizin  gözünü alamayacağı, düğünün büyük bir kısmını kapsayacak  Holywood filmi  tadında bir slayta sahip olabilirsiniz.   ana sayfa için tıkla.

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

magnet davetiye modelleri 2016

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, düğün etkinlikleri, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com