2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net Farklı düğün aktiviteleri 2016 – Hatıra parmak izi ağacı

Merhaba arkadaşlar Bugün yeni bir makale ile karşınıza geldim.
Sitemizi takip eden ziyaretçiler bilirler ki başka forum ve siteler gibi yok  ” düğünde gelin ayakkabıları daha rahat olmalı, rahatlığa önem verilmeli” gibi zamanımızı boşa harcayacak makalelerden daha ziyade gerçekten düğününüzü küçük dokunuşlarla nasıl değiştiririz, elimizdeki ufak tefek şeylerle gök kubbede nasıl hoş bir seda bırakırız,  insanlar ” bak Ayşe’nin düğününde de böyle bir şey yapmıştı, bu çok farklıydı” diyebileceği, gerçekten yapılabilecek şeyleri paylaşabilmek için bir çok siteden,  sosyal ağlardan düzenli olarak gezerek size en güzel paylaşımlar yapmak için uğraşıyoruz.

Bugün de hiçbir düğünde görmediğim,  maliyeti neredeyse sıfır ama her zaman evimizin duvarına asabileceğiniz ve o mutlu anları her zaman bize hatırlatacak, evimizin duvarında bir tablo olabilecek bir düğün hatırasını sizinle paylaşmak istiyorum.
      Düğün hatırası parmak izi ağacı aşağıda resimlerde görüldüğü gibi birçok örneği mevcut. Sizin hayal gücünüze göre bunu bir ağaçtan öteye, bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.
Bazen üfleyince tohumları dağılan Karahindiba çiçeği, bazende aşkı, sevgiyi, çocuk saflığını anlatan bir bisiklete tutturmuş balonlar bazende kocaman bir aileyi anlatan ağacın yaprakları oluyor Parmak izi ağacı . Parmak izi ağacı kanvas tabloda mevcut ama ben insanların kendi emeğiyle kendi süslemeleriyle oluşturdukları şeylere daha çok saygı duyuyorum. Aşağıda örnekleri mevcut gerisi sizin Hayal gücünüze kalmış.

Eğer bizim elimizde fazla varsa ücret mukabilinde  sizinle de paylaşabiliriz. Telefonla ya da maille sorabilirsiniz. Hee unutmadan bir hatıra defterini dolduran misafir sayısından 10 kat daha fazla parmak izi olabiliyor bilginize ..!

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

kategoriler:   Bütün Yazılar, düğün etkinlikleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com