2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

Düğün Videoları

Düğün Videoları

Düğün videosu seçenekleri arasında tercih edeceğiniz birçok farklı alternatif vardır. Klasik bir düğün videosu olabileceği gibi, farklı konseptlerde de düğün videoları seçilebilmektedir.
 
küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?
Sizde anasayfamızı ziyaret ederek bu gibi YÜZLERCE FARKLI  düğün slaytını izleyip bir tane sipariş verebilirsiniz.  ANASAYFA İÇİN TIKLA

 

Video konsepti konusunda ne kadar nitelikli bir hizmet isterseniz, ona göre fiyat da değişiklik gösterecektir. Düğünlerde tercih edeceğiniz videolar, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, sualtı çekimleri, kısa videolar gibi birçok farklı video seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Video çekimi hizmeti alabileceğiniz birçok kurum arasından seçim yaparken, dikkat etmeniz gereken en önemli husus profesyonel olarak destek alabileceğiniz bir deneyime sahip olan ekibi seçmenizdir.

Düğün Hikayeleri

Düğün hikayeleri son yıllarda çok popüler oldu. Düğüne kadar olan zaman içinde hazırlık aşamalarının hikaye edildiği düğün hikayeleri, düğün çekimleriyle sonlanır.

Bazı düğün hikayeleri için senaryo yazılarak, evlenme teklifi ya da ilk tanışma sırasında da yaşananların canlandırması yapılabilir. Bu durum müşterinin tercihine göre değişebilir.

Düğün Klibi

Düğün klibi, düğün hikayesinden daha kısa olan ve ortalama 4 dakika süren bir çekimdir. Düğün öncesi hazırlıklar, fotoğraf çekimleri ve diğer detaylar söz konusu olduğunda kısa bir klip çekilir ve gelinle damadın şarkı söylediği ya da sevdiği şarkıyı canlandırdığı düğün klipleri çekilir.

Düğün Belgeseli

Düğüne giden yolda yaşananların anlatıldığı düğün belgeselinde, özellikle farklı bir hatıra isteyenler, yakınlarının da içinde bulunduğu düğün belgesellerini en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Sualtı Çekimleri

Son yıllarda su altında yapılan çekimler söz konusu olduğundan gelin ve damatların denizin altındaki görüntüleri, gelinlik ve damatlıkla çekilen değişik fotoğrafları çekilmektedir. Bu konsept biraz daha masraf gerektireceğinden hazırlı olunması şarttır.

Kısa Videolar

Kısa videolar ise düğün videoları gibi çekilir ama daha kısadır. Bu nedenle dilediğiniz kısalıkta ya da uzunlukta çektireceğiniz düğün videolarıyla kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Kısa düğün videoları sayesinde istediğiniz zaman bulacağınız farklı seçeneklerle, düğün klibinden daha uzun ama seçtiğiniz konulara yönelik olarak daha özel video klipler hazırlayabilirsiniz. Her zaman kısa videoların kolajlanması daha keyifli bir seçenek olsa da, düğün klipleri ve hikayeler son yıllarda daha fazla tercih edilir olmuştur.

 

kategoriler:   Bütün Yazılar, Düğün fotoğrafçılığı

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com