2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net anasayfa düğün süslemeleri vintage eski edison ampul süsleme

Sabit

Merhaba arkadaşlar yeni bir düğün süslemeleri vintage eski edison ampul süsleme makalesi ile karşınızdayız. Çok defadır yurt dışında yapılan düğün kutlamalarında gördüm fakat ulaşılmaz olduğunu düşündüm ve çok defa aramayı bile düşünmediğim bir düğün süslemesinde bahsetmek istiyorum. Edison ampulleri, vintage ampul

Tabi ki bu süslemede,  sitemizdeki her süsleme konusunda  olduğu gibi bir çok alanda dekoratif  amaçlı evde iş yerinde kullanılabilir.

Kullanacağımız materyalin adı Edison ampulü tabi bu isim birçok farklı şekilde karşımıza çıkabiliyor. İngilizce’de Vintage yani eskiye ait şaşalı anlamına gelen bir kelime ile beraber Vintage ampul şeklinde de bulunabiliyor.

Ampulün büyüklüğünden ve içindeki materyallerin çokluğundan ilk başta pahalı olacağını düşündüm. Hatta bunu sadece yurt dışında bulabileceğimi düşündüm ama yapmış olduğum küçük bir araştırmada yurt dışında çok uygun fiyatlara yurt içinde ise n11 gibi sitelerde ulaşılabilir fiyatlara satıldığını fark ettim.

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=15040204&initiative_id=AS_20170124010502&SearchText=edison+bulb  burdan  çinden getirebileceğiniz bir çok sipariş seçeneği var.

Sizde bu materyali kullanarak evinizde, mutfağınızda en önemlisi düğün salonumuzda, düğün yerinizde kullanabilir düğünümüzü tamamen otantik bir havaya dönüştürebilirsiniz.

İşte aşağıda da uygulamaları, buyurun galeri sizin …

Ayrıca düğünün havasını tamamen değiştirecek olan sitemizin ara hizmeti olan düğün slaytı hizmetini keşfedebilmek için siteye geri dön linkine tıklayarak ana sayfamıza ulaşabilir galerideki birçok düğün slaytını keşfedebilirsiniz.
küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

 

 

düğün süslemeleri vintage eski edison ampul süsleme

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, düğün etkinlikleri, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com