2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net düğün süslemeleri – polyester recine içi çiçekler

Sabit

Polyester recine benim devamlı kullandığım bir malzeme kendi böcek koleksiyonun var 🙂 ve bu malzeme ile yapılan düğün süslemeleri  gördüğümde gerçekten ilgimi çekiyor.  Polyester recine inşaat malzemeleri satan bir çok dükkanda satıldığı gibi internettende sipariş ediliyor genelde mermer tozu ile biblo yapımında çok kullanılsa da benim gibi cam görünüm içinde canlı maddeleri  bozulmadan muhafaza etmek içinde yoğun olarak kullanılıyor.

Normalde kurumayan polyester recine içine koyulan bir iki damla asidik bir karşım sayesinde bir kaç saat içinde katılaşıyor ama unutmamanız gereken çok önemli birşey varsa oda içine hapis edeceğiniz maddenin kuru olması zira zamanla recine içindeki madde suyunu salıp hava yapıyor buda içindeki maddenin görünümü ışık kırılması sebepli neredeyse sıfıra indiriyor. Madde de içinde büzüşerek şekil değiştirdiği bile oluyor bunlar genelde etli canlılarda, etli bitkilerde söz konusu.

Benim hakkımda hemen yaftayı yapıştırdınız  böcekleri öldürmüş recineye hapis etmiş diye ama yanıldınız 🙂 Normalde böcekler akademik koleksiyoncular tarafından gazlarla zehirlenerek öldürülür. ve fırınlanır sizde bitkilerinizi  bu şekilde biraz kurutmalısınız fırında olmasa da ev ortamında biraz kuruması lazım taptaze koymayın yoksa uzun olmaz .  Karahindiba  çiçeği zaten kurumuş bir çiçektir reçinelemek için çok idealdir tavsiye ederim.

Beslenmeye değer çok pahalı sadece yurt dışından gelen böcekler bile mevcuttur. Bunlardan bazıları nı sizede göstermek istedim ama burası böcekler için bir forum değil 🙂  yinede bir bakın istiyorum. evde beslenebiliyor yani 🙂

 

Ayrıca sitemizin ana hizmeti olan profesyonel düğün slaytı  hizmetini   sitemizin ana sayfasındaki galeri kısmında bir çok örnek ile keşfedebilir, çok uygun bir fiyata misafirlerinizin  gözünü alamayacağı, düğünün büyük bir kısmını kapsayacak  Holywood filmi  tadında bir slayta sahip olabilirsiniz.   ana sayfa için tıkla.

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

sitemizin market kısmı düğün sezonun açılmasıyla beraber açılacak yani nisan ayı civarı  tabiki bu üründe marketimizde olacak.

Buda benim favori evcil böceğim orchid  mantis  orkide çiçekleri üzerinde yaşayan ve orkide zannedildiği için çok rahat bir şekilde orkide üzerine gelen böcekleri avlayan peygamber devemiz   türkiyeye getirip üreten zengin olur 🙂

Düğün süslemeleri-polyester recine içi çiçekler

 

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleri

dugun-suslemeleriböcek

 

 

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com