2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net anasayfa düğün süslemeleri kavanoz ile yapılabilecek süslemeler

Merhaba arkadaşlar düğün süslemeleri kavanoz ile yapılabilecek süslemeler ile tekrar karşınızdayız. Genelde herkesin evinde bulunan Atıl durumdaki kavanozlardan bir çok düğün süslemeleri oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde gördüğünüz gibi bir çok kavanoz pastel renkler kullanılarak ya da yıpranmış eski havası veren çuval iplikleri ve çuval ipliğinden elde edilmiş süsleme amaçlı kullanılan bezlerle mükemmel vazolara  dönüştüre bilirsiniz.

Biz bu süslemeleri daha önceden bazıları evimizde denediğimiz için size verebileceğimiz tavsiyelerin başında renk olarak pastel renkler kullanmanız ve kullandığınız boyayı kavanozların içine uygulamanız.

Kullandığınız boya mat bir boya olsa da kavanozun cam yüzeyi uyguladığınız boyayı  üzerine cila atılmış gibi Bir görünüm verecektir.

Üstelik kavanozun içini bir malzemeyle boyama nasıl gerek olmadığı gibi kavanozun içine bir miktar boya dökerek ve bunu çalkalayarak sorunsuz sıkıntısız bir renk elde edebilirsiniz.  Çevresini süsleyeceğimiz  eskitilmiş süsleme kumaşları ise birçok internet sitesinden temin edebilirsiniz. Düğün süslemeleri arasında  kolay bir süsleme olduğunu düşünüyoruz.

Her zaman dediğim gibi bu süslemeleri sadece düğünde değil düğün sonrası da düğün öncesinde Birçok yerde kullanabilirsiniz Hatta bu şekilde elde edebileceğiniz süsler günün Adem uzun süre oluşturabilir düğün masaların ortasına gelin masasının ortasına koyulabilir.

 

Ayrıca sitemizin ana hizmeti olan profesyonel düğün slaytı  hizmetini   sitemizin ana sayfasındaki galeri kısmında bir çok örnek ile keşfedebilir, çok uygun bir fiyata misafirlerinizin  gözünü alamayacağı, düğünün büyük bir kısmını kapsayacak  Holywood filmi  tadında bir slayta sahip olabilirsiniz.   ana sayfa için tıkla.

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

 

düğün süslemeleri kavanoz ile yapılabilecek süslemeler

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, düğün etkinlikleri, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com