2020'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net düğün süslemeleri cipso ile yapılabilecek süslemeler

Merhaba arkadaşlar düğün süslemeleri denince akla çiçek ve çiçeklerle süsleme denildiği zaman da akla Cipso süsleme çiçeği gelir. Cipso kelimesi genelde çiçekçilerin kullandığı bir kelimedir. Türkiye’de bu çiçek için hangisi kullanıldığını bilmiyorum. Fakat yurt dışında bu çiçeğin Türkçe anlamıyla adı bebek nefesi dir. Cipsonun kolay üretilebilir olması ve düğün temalarında kullanılabilecek beyaz renkli bir çiçek olması düğünlerin en popüler çiçeği haline getirmiştir. bu yüzden düğün süslemeleri cipso ile yapılabilecek süslemeler konusunu yazmaya karar verdik.

Bir çok çiçeğin yanımda cipso kullanılarak mükemmel çalışmalar elde edebilir. Hatta sadece Cipso kullanarak çok fazla süsleme ile düğün alanınızı veya süslemek istediğiniz mekanı ucuz olduğundan dolayı beyaz Bir tarlaya çevirebilirsiniz. Tabiki abartıyorum arkadaşlar seçimlerde bile insanlar gül yerine ucuz olduğu için karanfil dağıtıyorlar. Maalesef gül gibi lale gibi çiçekler çok pahalı.

Sadece bu çiçekleri kullanarak düğün süslemesi yapılması pek olası değil o yüzden cipso gibi bir malzeme ile çiçek süslemesi yapılacaksa çok güzel süslemeler elde edebilirsiniz. Ayrıca Bu  çiçeğinde fabrikasyon ya paylarının da olduğunu farkettim Tabii ki yap oyunları orjinali gibi olmaz fakat siz de eğer bir düğün salonu sahibi iseniz veyahut bu sistemi devamlı kullanacaksanız galerimizdeki resimlerdeki süslemeleri yapay bebek nefesi kullanarakta elde edebilirsiniz Her zamanki gibi AliExpress’ten getirebiliyorsunuz  baby’s breath şeklinde  arayabilirsiniz  bebek nefesi aliexprees arama sonuçları için tıkla…

galerimizde yaptığımız süslemede bir sünger üzerine çakma şeklinde elde edilmiş güzel süslemeler mevcut. sizde  bu şekilde süngerler bularak güzel duvar süsleri elde edebilirsiniz.
küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

 

düğün süslemeleri cipso ile yapılabilecek süslemeler

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri, Gelinlik güzellik ve aksesuar

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com