2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

Düğün Mekanında Neler Olmalı?

Düğün Mekanında Neler Olmalı?

Düğün mekanı seçerken, öncelikle konumsal yakınlık, önemlidir. Konukların her biri farklı yerlerde ikamet etmektedir. Bu nedenle ulaşım konusunda her konuk için iyi bir çözümünüz yoksa, düğün mekanına uygun bir şekilde ulaşılabilen bir yer seçmelisiniz.

Konuklarınızın ulaşımı için bir servis de kiralayabilirsiniz. Yaz ve kış ayları için farklı bir mekan seçimi yapmanız söz konusuysa, hava şartlarının olumsuz olma ihtimaline karşı da önleminizi almanız gerekir. Yaz aylarında çok sıcak bir hava için gündüz saatlerindeki düğün sorun yaşatabilirken, kışın da iyi bir ısınması olmayan mekanlar konuklarınızın üşümesine neden olmaktadır.

Birçok kişinin düğün mekanı seçimi konusunda bütçesine göre seçim yapması söz konusu olduğu için, bu detaylara dikkat etmediği görünür.

Düğün Slaytları

Siz salona girene kadar konuklarınızın izlemesi için çok sık tercih edilen müzikli düğün slaytları kullanabilirsiniz.

Bu slaytlar genelde sizin giriş yaptığınız sırada başlar ama konuklarınız sizi görmek isteyeceği için dikkat çekmez. Bu nedenle siz hazırlanırken slaytların dönmeye başlaması uygun olacaktır. Birçok farklı temada düğün slaytı yapılması söz konusu olmaktadır.

Kişiye Özel İkramlar

Kişiye özel butik tasarımlarla konuklarınıza küçük hediyeler dağıtabilirsiniz. Bu hediyeler kokulu taşlar, sabunlar, butik kurabiyeler olabilir.

Bu ürünler hem görsel açıdan şık görünecek, hem de konuklarınız için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. Yiyecek ya da hediyelik olarak yapabileceğiniz bu ikramlarla, her zaman şık bir sunum yapabilirsiniz.

Davetliler için Yeterli Alan

Davetliler için oturum sistemi konusunda da iyi bir plan yapmanız gerekmektedir. Her konuk sizi görmeyi hak eder ve arkalara atılmayı istemez. Bu nedenle oturum düzenine de önem vermeniz gerekecektir.

Dans etmek isteyenler için ve oturmayı tercih edenler için her zaman uygun ve konforlu alanlar yaratmanız gerekmektedir. Düğün mekanı açık alansa, taban konusunda kazalara sebebiyet vermeyecek şekilde olması gerekecektir. Kokteyl ya da klasik düğün şeklinde yapılabilecek olan düğünleriniz için ayrı ihtiyaçlar söz konusu olacaktır.

Ayrıca çocuklu aileler için uygun olup olmayacağı konusunda da davetlilerinizi uyarak, çocuk getirip getirmeyecekleri durumu için bilgilendirmeniz gerekecektir.

kategoriler:   düğün etkinlikleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com