2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net düğün için yiyecek içecek ve şekerleme fikirleri

Sabit

Merhaba arkadaşlar bugün iştahını açacak bir konuyla düğün için yiyecek içecek ve şekerleme fikirleri hakkında bir makale yazmaya karar verdim.

Tabi ki öncelikle Bizim düğün kültürümüzde bu şekilde bir yiyecek içecek kültürü yok fakat yemekli düğün dediğimiz bir kültürümüz var.  Bu da Avrupa’daki birçok düğün ahlakına kıyasen yeter de artar bile. Kazan kazan yemekler pişirir geri hiç kimseyi çevirmeyiz.

Onlar bizim gibi yapıyorlar mı Hayır !

her masada numara var düğün davetiyeleri ile birlikte herkesin yeri belli Bizde öyle mi ?

İsteyen herkesi düğünümüze gelebilir, yemeklerden herkes faydalanabilir, düğüne kim gelirse gelsin hemen bir sandalye çekilir. Gariban gelir, gençler gelir,  muhtar gelir, konu komşu gürültüden rahatsız olunca asayişi sağlamak ile görevli polis memurları gelir, kapımız herkese açıktır.

Düğün dediğin böyle olur tabi ben bu konuyu niye paylaştım derseniz bu tür yiyecekleri sadece düğünümüzde değil kız isteme merasiminde belki Sevgililer gününde belki nişanda veya özel bir kutlamamızda sevgiyi anlatabilecek veya kutlamamızın konseptine uyabilecek yiyecek tasarımlarını  sizin için örnek olsun diye göstermek istedim.

Artık günümüzde meşhur olan pasta evleri vesilesiyle Her renkte süs yiyecek elde edilebiliyor. Ana resimde kirazın üstüne platin renginde şekerleme koyulduğu gibi her renkten şekerleme elde edebiliyorsunuz.  Pasta keklerini galeride gördüğünüz gibi kesip kalp şeklinde sevgiyi anlatan pastalar yapabilir,  migros gibi marketlerde satılan şeker domateslere baklava dilimi şeklinde keserek kalp şeklinde küçük atıştırmalar elde edebilirsiniz. Umarım galerimiz deki çalışmaları beğenirseniz.

Ayrıca yukarıda site geri dön tuşuna basarak sitemizin ana sayfasına ulaşabilir ve  düğünde  büyük bir zamanı kapsayacak düğün slaytı hizmetini keşfedebilirsiniz.
küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

düğün için yiyecek içecek ve şekerleme fikirleri

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com