2024' ün en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net düğün fikirleri konfetini kendin yap

Merhaba arkadaşlar Bugün size düğün fikirleri konfetini kendin yap makalesini paylaşacağım. Tabii ki bu sitedeki düğün fikirlerinin hepsini bir düğünde yapmanız imkansız, fakat biz yabancı sitelerden araştırdığımız gözümüze çarpan ve içinde zeka Kırıntısı gördüğümüz tüm düğün fikirlerini sizinle paylaşmak istiyoruz. Düğünümüzde bu etkinliği yapmasanız bile hoşunuza gideceğini tahmin ediyoruz.
Yani kimin aklına gelirdi bir yumurtayı boyayarak yumurta kabuğundan konfeti yapmak birilerinin aklına gelmiş bunlar belki düğününüzde kullanılmasa da çocuğunuz  olduğunda eğlenmek amaçlı yapabileceğimiz birçok  fikri sizinle paylaşacağız. Tüm insanlar bu şekilde Pratik Zeka bilgisi taşıyan insanları da sever.
Eğer düğününüzde bu şekilde bir etkinlik yapmak isterseniz sadece yumurta kabuklarından faydalanmak zorunda değilsiniz. Kağıttan küçük uçaklar yapıp bu uçakları düğün konseptine uyacak şekilde kalplerle çiçeklerle süsleyebilirsiniz.  yada bunları El işi kağıdıyla süslü bir şekilde direk alabilirsiniz. Tabii ki bunun için öncelikle küçük bir  araştırma yapmanız gerekecek.
Küçük çocukların eline bu küçük uçakları vererek düğün salonunda düğün  masalarında bu tatlı süslerin  gezindiğiniz zevkle seyredebilirsiniz Ayrıca da düğününe katılan birçok çocuğu da mutlu etmiş olacaksınız.
Geçmişte yazdığımız makalelerin bir tanesinde Kendi evinizde uçan balonunuzu nasıl yapabileceğiniz e dahil bilgi paylaşmıştık .Hatta uçan balon yapmanıza da  gerek yok,  zira bir çubukla tutturmuş bir balon uçan balon görevini görecek ve balonun  içine koyduğunuz küçük renkli kağıtlar balonun patlaması ile konfeti etkisi yapacaktır.
Balonu patlatmasanız  bile bu şekilde normal görünümünden  çok daha güzel bir görünüme sahip olacaklar. Ayrıca birçok çiçeğinin yapraklarının kullanarak ta düğününüzde  konfeti olarak kullanabilirsiniz.
Ayrıca sitemizin ana hizmeti olan profesyonel düğün slaytı  hizmetini   sitemizin ana sayfasındaki galeri kısmında bir çok örnek ile keşfedebilir, çok uygun bir fiyata misafirlerinizin  gözünü alamayacağı, düğünün büyük bir kısmını kapsayacak  Holywood filmi  tadında bir slayta sahip olabilirsiniz.   ana sayfa için tıkla.

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

düğün fikirleri konfetini kendin yap

kategoriler:   Bütün Yazılar, dekorasyon, düğün etkinlikleri, Düğün fikirleri, düğün süslemeleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com