2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

Çift Düğün Yapacak Olanlar Ne Yapabilir?

Çift Düğün Yapacak Olanlar Ne Yapabilir?

Çift düğün yapmak zorunda kalan birçok çift vardır. Genelde aileleri farklı şehirlerde olan ve düğün yapılacak şehre yeterince katılım yapılamayacak olan aileler için ideal olan bu durum çiftler için iki ayrı telaş olmaktadır.

Bu nedenle çift düğün kararının şekli ve boyutunun belirlenerek planlamasının yapılması gerekir. Bazen bir şehirde nikah yapılırken, düğün diğer şehirde yapılabilir.

Düğün planlamasını en iyi şekilde ayarlayabileceğiniz seçeneklerden yararlanmak için gerçek bir düğün planı hazırlamanız gerekecektir. Birçok farklı aşamadan oluşan düğün planlaması, öncelikle katılımın az olacağı şehrin tespit edilmesiyle başlamıştır.

Minimal Düğünü Planlayın

Her ikinizde ailesi farklı şehirlerdeyse, öncelikle nikah için ailenin büyüklerinden başka kimseyi davet etmeyin. Sadece bulunduğunuz şehir için butik bir kutlama ya da sade bir nikah düzenleyebilirsiniz.

 

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?
Sizde anasayfamızı ziyaret ederek bu gibi YÜZLERCE FARKLI  düğün slaytını izleyip bir tane sipariş verebilirsiniz.  ANASAYFA İÇİN TIKLA

Diğer düğün için daha detaylı bir hesaplama yapabilirsiniz. Bir salon kiralamak ve diğer tüm organizasyonların eksiksiz bir şekilde işlemesi için bir organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz. Birçok kişi düğün organizasyonu konusunda masraflar artacağı için organizatörlerin desteğinden çekinmektedir.

Oysa organizasyon firmasıyla daha kolay bir şekilde düğününüzü planlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman destek alabileceğiniz organizatörünüz, sorunsuz bir şekilde diğer mekanı da planlayacaktır.

Kutlamalarınızı Profesyonel Ellere Bırakın

Nikahınızı nikah salonunda değil, farklı mekanlarda da yapabilirsiniz. Bu nedenle bir tekne, restoran ya da küçük bir butik kafede davetli sayınıza uygun bir kutlama yaptırabilirsiniz.

Bunun dışında nikah salonu tercihiniz varsa, nikah sonrası küçük bir kokteyl için görüşebilirsiniz. Böylece hem daha az masraflı hem de şık bir kutlama yapılabilir. Üstelik zaman olarak da çok vaktinizi harcamazsınız.

Diğer düğün için, daha geniş çaplı bir plan yaptırabilirsiniz. Mekan hazırlıkları tamamlanırsa, geriye kalan gelinlik tercihiniz olacaktır.

İki Ayrı Gelinlik Seçme Lüksünüzü Kullanın

Her iki törende de farklı gelinlik giyinme hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok gelinlik oldukça ekonomik olduğu gibi, iki model arasında seçim yaparken kararsız kalma sorununuz da ortadan kalkacaktır.

İki düğünde iki ayrı gelinlik giyinmek sizi mutlu edecektir ve iki farklı modeli de içinize sinerek giyinebileceksiniz.

 

kategoriler:   Bütün Yazılar, Düğün fikirleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com