2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

Büyük Gün Geldiğinde Ne Yapmalı?

Büyük Gün Geldiğinde Ne Yapmalı?

Düğün günü gelip çattığında sabah uyandığınız andan itibaren ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekecektir. Düğün stresinden heyecanlanan gelin ve damat adayları ne yapacaklarını bilemedikleri için yanlarında mutlaka birilerinin olması gerekir.

Öncelikle güne neşeli uyanmak için gece keyifli bir uyku çekmeniz önemlidir. Bu nedenle yatmadan önce lavanta ya da sarı kantaron çayı içerek, heyecanınızı bastırabilirsiniz. Bu süreçte ihtiyacınız olan desteği alabileceğiniz yakınlarınız size yardımcı olacaktır.

Evde bir hüzün havası olan bu sabah, hem evde son bir kez uyanacak olmanın verdiği hüsran, hem de düğün heyecanı bir arada olacaktır. Bu nedenle düğün sabahı yapılması gerekenler arasında en önemlisi sağlıklı bir kahvaltı olacaktır.

Hafif Bir Şeyler Yiyin

Ağır yemekten kaçınarak, hafif bir şeyler tüketmeye özen gösterebilirsiniz. Öncelikle koku yapmayan yiyecekleri tercih etmek, şişkinlik yaratacak yiyeceklerden uzak durmak gerekecektir.

Gün içinde acıkabileceğiniz için yanınızda hafif atıştırmalıklar bulundurabilirsiniz. Kahvaltıdan sonra hazırlıklara başlamanız gerekecektir. Önce ılık bir duş alıp, saç ve makyaj işlerini yaptırabilirsiniz. Gelinlik giyinme işini en sona bırakmanız gerekecektir. Ancak makyajın oturması için önceden yapılması gerekecektir.

Saç ve makyaj için ihtiyacınız olan düğün makyajı uzmanlarınızla görüşebilirsiniz. Riske atmamak için mutlaka önceden prova yaptırmanız gerekecektir.

Saç Modelini de Önceden Hazırlayın

Saç modelinizi de önceden hazırlayarak, son dakika değişiklikleri yaptırmamanız gerekecektir. Aksi halde kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Saç modeliniz, aksesuarlarınız ve diğer malzemelerin kullanılması için ihtiyacınız olan her konuda destek alabileceğiniz, saçın ve makyajın bozulma riskine karşı birinden destek almanız oldukça önemlidir. Acil durumlar için hazırlıklı olmalı ve yanınızda makyöz ve kuaför bulundurma şansınız yoksa, bu işten anlayan birinden destek alabilirsiniz.

Gelinliğinizi Temiz Tutun

Gelinliğinizi temiz tutarak o büyük günde her adımınıza dikkat etmeniz gerekecektir. Gelinliğinizin modeli, onu taşıma seçeneklerinizi de belirleyecektir.

Kuyruklu bir model için desteğe ihtiyacınız olacaktır ve yürüdüğünüz her an gelinliğiniz kirlenecektir. Bu nedenle gelinlik seçimi konusunda da bu detayları düşünerek karar vermeniz, kullanım açısından ve modeller açısından en iyi çözümleri alabileceğiniz seçenekleri doğuracaktır.

kategoriler:   Bütün Yazılar, Düğün fikirleri

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com