2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

baby shower yaratıcı fikirler serisi – slayt

Merhaba arkadaşlar baby shower yaratıcı fikirler serisi ile beraberiz.

Benim bugüne kadar hiç bilmediğim bir müşterimiz vesilesiyle baby shower slaytı yaparak öğrenmiş olduğum bu kutlama demet akalın tarafından hayatımıza sokulmuş 🙂

Tabi bizde yeni nesil çocuk sahibi çiftlerdeniz.  1.yaş doğum günlerine katılma gibi sosyal aktivitelere katılıyoruz artık 🙂

Nereden nereye playstation ile testosteron günlerinden şimdi pasta börekli ostrojen günlerine terfi yaptık. Balkonlarda  kaçamak erkek muhabbeti yapsakta artık hayat böle  kabulleniyorum.

2 çocuk var biri 1 aylık biri 1.5 yaşında baby shower adında olmasa da doğum günleri artık hayatımızın bir parçası   peki ne yapabiliriz ?

İnternetten hazır 250- 1000 tl arası paketlerde kuşe kağıtlara basılmış cay bardağı altından pipetlere kadar sanayi ürünü çin malı parti malzemeleri satıyorlar.

Herkesin bütçesi bunlara müsaitse değil ayrıca elle yapabileceğiniz hatıra ürünler varken çin malını kim ne yapsın demi 🙂

işte size ilham verebilecek bir çok fotonun yanında birde bizim yapmış olduğumuz ömür boyu hamileliğinizi hatırlayıp çocuklarınıza izletebileceğimiz  baby shower video slaytı mız.

sizde sitemize uğrayarak galeri kısmından birbirinden güzel şablonlardan birini beğenerek işe başlayabilir  ve bize göndererek sizde bir  baby shower video slaytı sahibi olabilirsiniz.

her ne kadar sitemizin ismi düğün slaytı olsa da her türlü  video slayt hizmeti vermekteyiz. Bunlardan bir kaçı doğum günü slaytı, baby shower slaytı nişan slaytı evlenme telifi slaytı başlıca örneklerdir.   tüm özel gün  ve geceleriniz de barkovizyonun olduğu her yerde bu slaytlarınızı kullanabilir ve misafirlerinin gözünü alamayacağı bir video slayt yapabilirsiniz.   www.dugunslayti.net sitemizi ziyaret ederek tüm şablonlarımızı görebilir ve fotoğraflarınızı bize göndererek Holywood tadında bir slayta sahip olabilirsiniz.

baby shower slaytı izle

 

baby shower yaratıcı fikirler serisi

 

 

kategoriler:   Bütün Yazılar, Düğün slaytları, Özel günler

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com