2021'in en iyi düğün fikirlerini derledik !!!

Menü

dugunslayti.net anasayfa renkli gelinlik modelleri 2016

Her ne kadar tabuları kırmak bizim ülkemizde zor olsa da renkli gelinlik modelleri nin varlığı inkar edilemez. Nane yeşili, toz pembe ve birçok pastel renge sahip olan bu renkli gelinlik modelleri her ne kadar düğünümüzde kullanılamasa da renkli gelinlikler nişan ve kına gecesi gibi  törenlerde çok rahat kullanılabilir.

Hatta  insanlar büyük fiyatları aldıkları gelinlikleri evde  çürümesini istemedikleri için internette bazı sitelerde satıyorlar ve bu sitelerden de bazı insanlar bu gelinlikleri alıp boyayarak veya boyatarak  nedime giysisi nişanlık gibi özel konseptlerde kullanabiliyorlar.
Anlayacağınız vermiş olduğumuz renkli gelinlik modelleri sizin için de bu şekilde kullanılmayan bir gelinliği nasıl tekrar hayata dönüştürebilirsiniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Siz de bu şekilde internetten aldığınız ucuz fiyatlara çok şaşalı olmayan gelinlikleri boyayarak veya boyatarak çok büyük fiyatlara satılan bu gelinlikleri çok ucuz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Tabii ki cebimizden para çıkmayacak ama biraz emeğe ihtiyaç var. Gelinliğe göre bir boya ve seramoni için uygun bir gelinlik bulmak biraz uğraştıracak kolay gelsin.

Ayrıca sitemizin ana hizmeti olan profesyonel düğün slaytı  hizmetini   sitemizin ana sayfasındaki galeri kısmında bir çok örnek ile keşfedebilir, çok uygun bir fiyata misafirlerinizin  gözünü alamayacağı, düğünün büyük bir kısmını kapsayacak  Holywood filmi  tadında bir slayta sahip olabilirsiniz.   ana sayfa için tıkla.

küçük bir hatırlatma Sinem kobal ve Kenan İmirzalıoğlu için hazırladığımız düğün slaytımızı izlediniz mi ?  Sizde ana sayfamızı ziyaret ederek bu gibi bir düğün slaytı sahibi olabilirsiniz. ANASAYFA İÇİN TIKLA

 

 

 

renkli gelinlik modelleri

kategoriler:   Bütün Yazılar, Gelinlik güzellik ve aksesuar

Yorumlar

Üzgünüm bu konu için yorumlama kapalı !!!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com